Living Style | Tapety Marburg
16546
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16546,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.1.1,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Tapety Marburg

TAPETY MARBURG

Príďte si vybrať.

S potešením Vám prinášame kolekcie tapiet od Marburgu, na dotvorenie Vášho priestoru. Vitajte vo svete tapiet od jedného z popredných svetových výrobcov Marburg. Tapety od Marburgu vytvárajú jedinečný bytový dizajn s inovatívnymi riešeniami s certifikovanou kvalitou. Dizajn vytvárajú popredný dizajnéri ako : Harald Glööckler, Ulf Moritz, Luigi Colani,Karim Rashid, Dieter Langer, Zaha Hadid, Thomas Zeitlberger. Príďte si k nám vybrať tú pravú tapetu na dotvorenie Vášho priestoru z kompletných katalógov MARBURG.

Cuvée Prestige

Cuvée Prestige je elegantná kolekcia pre tých, ktorí milujú niečo špeciálne. Tapety majú dúhové povrchy. V závislosti na osvetlení a pozorovacieho uhlu sa na stene objaví trblietavý lesk. Farby sú ušľachtilé: teplá zlatá, chladná strieborno-šedá a teplá medená a červenou farbou trendoch par excellence. Vrcholom je digitálna tlač opulentných kvetinových motívov.

DIETER LANGER

Kolekcia Dietera Langera vedúceho dizajnéra tapiet továrne Marburg ,ktorý navrhuje už viac ako 30 rokov krásne šaty stenám. Kolekcia VIEW sa skladá zo štyroch rôznych motívov v piatich farebných variantoch . Prvá sada sa skladá zo zakrivených čiar , ktoré sú pokryté s tvarmi kosoštvorca. Druhým motívom je motív pripomínajúci detstvo, pomocou kruhovej šablóny . Secesia kvetov usporiadaných vo veľkých kruhoch je témou tretieho motívu. Štvrtý motív sú tapety z minulosti pripomínajúce kov. Dizajn týchto tapiet je vhodný do každého priestoru v rôznych odtieňoch. Tapety nielen, že vyzerajú ako najjemnejší hodváb, ale v priestore s nimi sa budete cítiť dobre a luxusne.

Kolekcia ESTELLE

ESTELLE je určená pre tých, ktorí milujú niečo zvláštneho v pozadí a zameriavajú svoju pozornosť na malé, cenné veci, s ktorými vyjadrujú svoje domovy. Kolekcia sa prispôsobí bývaniu, ktoré sa zameriava na to podstatné, ale je to elegantné a moderné. ESTELLE je rozdelená do troch tém. Prvý je motív kvetu pivonky. Tapety sú dotvárané kovovým lesklom a matným kontrastom. Otiene sú jemné: Taupe, pieskovec, perla. Druhý motív je abstraktný a skladá sa z predĺžených špicatých-oválnych tvarov. Zvláštnosťou tohto motívu je to, že divák môže rozpoznať jednotlivé pigmenty sľudy, takže sa zdá, že steny s touto tapetou takmer blikajú. Farby sú zvýraznené: Benzín modrá, meď s čadiča a aquamarínovou červenou v kombinácii s platinou. Tretím motívom je jemná tráva. Motív, ktorý pripomína morské riasy hojdajúce sa pod vodou. Znovu sa vracia motív s lesklým a matným efektom. Tieto odtiene sú nádherné: bledunko-modrá v spojení so striebrom alebo akvamarínová v kombinácii s perleťou.

Kolekcia OPULENCE

Tieto tapety sú ako spojenie ručnej práce v štýle starého umenia s modernými high – tech technoógiami. Na jemnom kvalitnom základe sú vyrazené jemne rotujúce linky, ktoré sú sotva postrehnuteľné voľným okom . V závislosti od priebehu línie reliéfov sa svetlo láme inak, takže je vytvorený dúhový vzhľad povrchu . V závislosti na osvetlení a pozorovacích uhloch sa objavujú trblietavé lesky. Ide o klasický štýl s modernými ozdobnými motívmi . Perfektná kolekcia pre ľudí , ktorí chcú pridať svojmu priestoru luxusný vzhľad a chcú dosiahnuť súhru medzi klasickým a moderným štýlom s nadčasovou eleganciou.